Önemli Bilgilendirme | Not Mekanı
Pazartesi , Aralık 28 2020
Ana Sayfa / Ana Sayfa / Önemli Bilgilendirme

Önemli Bilgilendirme

Anlaşmalı yönlendirme sitesine (asupload.com) teknik bir problemden dolayı erişim sağlanamamaktadır. Problemi en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Problem çözüldüğü zaman tekrardan bilgilendirme yayınlayacağız.

Sürekli olarak mail, sosyal medya ve notmekani.com üzerinden gelen isteklere sürekli olarak cevap veremediğimizden dolayı üzgünüz. Öğrenci olduğumuzdan dolayı sürekli olarak ilgilenemiyoruz.

Bazı istekler uyarılı içerikleri barındırmaktadır. Uyarı aldığımız içerikleri dahili veya harici hiçbir kanaldan paylaşamayacağımızı bir kez daha bildirmek isteriz. Lütfen istek yaparken değerlendirerek bizimle iletişime geçiniz.

Sitemiz öğrenciler tarafından kurulup yönetildiğinden dolayı sizlerden desteklerinizi bekliyoruz. Sizlerden para vb. şeyler istemiyoruz sadece sitemizdeki reklamlara tıklamanızı veya olumlu olumsuz yorum yapmanız yeterli olacaktır.

Sitemizin bazı giderleri ( sunucu, optimizasyon, domain, editor) karşılamak amacıyla sadece Google Adsense reklamlarını kullanmaktadır. İllegal bir reklam ve link çıkışı görmeniz dahilinde iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede kaldırmaya çalışacağız.

Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar. Yaşadığınız problemler ve istekler için notmekani@gmail.com mail adresinden veya https://notmekani.com/iletisim adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında Admin

Blog Yazarı - Araştırmacı - Öğrenci

Bunları da Beğenebilirsin

Tonguç Yayınları Tonguç Akademi Sosyal Bilimler Hızlı Tekrar PDF İndir

Tonguç Yayınları Tonguç Akademi Sosyal Bilimler Hızlı Tekrar PDF İndir Kitaba Ait Bilgi Burada bu …

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

not indir